سفر و گردشگری

بهترین رستوران های میرداماد

رستوران هانی میرداماد

رستوران هانی یکی از برندهای معروف رستوران ایرانی است. یکی از شعبه‌های خوب هانی در میرداماد قرار دارد که جزو بهترین رستوران های میرداماد و از رستوران‌های شلوغ این منطقه هم محسوب می‌شود. این رستوران منوی کاملی از غذاهای ایرانی را در خود جای داده است که تنوع آن می‌تواند اغلب سلیقه‌ها را راضی کند.

در منوی پرطرفدار رستوران هانی میرداماد چلوکباب لقمه مخصوص، چلو جوجه‌کباب مخصوص، چلو خورش قیمه سیب‌زمینی و چلو خورش قورمه‌سبزی را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ البته دست شما برای انتخاب انواع کباب‌ها و خورش‌ها باز است.

آدرس رستوران هانی میرداماد: بلوار میرداماد، روبه‌روی مجتمع اسکان، پلاک ۴۹۰.

رستوران طهرانی

یکی از بهترین رستوران های میرداماد رستوران طهرانی است. اگر در منطقه‌ی میرداماد به دنبال زرشک‌پلو با مرغ، خوراک جوجه‌کباب مخصوص و البته خورش قیمه سیب‌زمینی باکیفیت هستید، پیشنهاد ما کترینگ و رستوران طهرانی است.

جدای از این منوی پرطرفدار، شما می‌توانید انواع غذاهای ایرانی را با خیال راحت از منوی رستوران طهرانی سفارش دهید، حتی به‌صورت آنلاین.

آدرس رستوران طهرانی: بلوار میرداماد، میدان محسنی (مادر)، نبش خیابان بهروز، برج بیژن، طبقه‌ی اول، واحد ۳۰.

کافه رستوران مارنان

اگر در پایتخت هوس بریان یا همان بریون اصفهان به سرتان زده است، بد نیست به یکی از بهترین رستوران های میرداماد سری بزنید. در کافه رستوران مارنان میرداماد شما می‌توانید طعمی نزدیک به طعم بهترین بریان‌های اصفهان را بچشید.

از خوبی‌ها یا بدی‌های کافه‌رستوران مارنان سرو قلیان است؛ اگر شما هم اهل این دخانیات هستید، این کافه‌رستوران می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد، در غیر این صورت، قاعدتاً آن را توصیه نمی‌کنیم.

ساعت کاری کافه‌رستوران مارنان از ۱۳ تا ۱۶ و از ۱۹ تا ۲۳ است.

آدرس کافه‌رستوران مارنان: بلوار میرداماد، میدان محسنی (مادر)، نبش خیابان بهروز، برج بیژن، طبقه‌ی همکف، پلاک ۲.

رستوران ایرانی ایتالیایی پارسا

یکی دیگر از بهترین رستوران های میرداماد رستوران ایرانی ایتالیایی پارساست. این رستوران در خیابان البرز قرار گرفته است. تنوع منوی رستوران پارسا قطعا شما را دست خالی نخواهد گذاشت و البته کیفیت غذای آن شما را خرسند می‌کند. به‌راحتی می‌توانید به منوی این رستوران اعتماد کنید.

در منوی پرطرفدارهای پارسا زرشک‌پلو با مرغ، چلو جوجه‌کباب مخصوص، چلوکباب کوبیده، ته‌چین مرغ، خوراک جوجه‌کباب ترش، خوراک جوجه‌کباب مخصوص، چلو جوجه‌کباب ترش، پنه آلفردو، سالاد سزار با مرغ، شینسل مرغ و ته‌چین مرغ مخصوص می‌تواند جزو گزینه‌های شما باشد.

آدرس رستوران ایرانی ایتالیایی پارسا: بلوار میرداماد، خیابان البرز، خیابان ملکی سودمند، بلوار مینا، بالاتر از میدان نیلوفر، پلاک ۳.

رستوران میرداماد

یکی دیگر از بهترین رستوران های میرداماد نام خود را از همین بلوار گرفته است: رستوران میرداماد. این رستوران ایرانی می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای صرف یک غذا در محلی آرام و شیک باشد.

در منوی رستوران میرداماد شما می‌توانید انواع غذاهای ایرانی را سفارش دهید و البته کیفیت غذای این رستوران شما را راضی نگه خواهد داشت.

همچنین رستوران میرداماد بسیاری حجم سفارش بیرون‌بر زیادی هم دارد؛ بنابراین شما می‌توانید غذای دلخواه خود را از این رستوران به‌شکل بیرون‌بر هم سفارش دهید.

آدرس رستوران میرداماد: بلوار میرداماد، ضلع جنوب‌شرقی میدان محسنی (مادر)، پلاک ۵۸.

بهترین رستوران ایتالیایی میرداماد

پاستا ایتالیایی میرداماد (ایتالیا سابق)

اگر در میرداماد هوس پاستا کرده‌اید دست‌تان بسیار باز است و یکی از گزینه‌های شما پاستاد میرداماد است. پاستا ایتالیایی میرداماد را بسیاری با نام سابق ایتالیا می‌شناسند. این رستوران یکی از بهترین پاستاهای تهران را سرو می‌کند و منوی بسیار متنوعی دارد.

به‌جز پاستا، تنوعی از غذاهای ایتالیایی دیگر را هم می‌توانید در این رستوران پیدا کنید؛ از انواع سالاد گرفته تا انواع پیتزاهای ایتالیایی.

آدرس رستوران پاستا ایتالیایی میرداماد: بلوار میرداماد، بازار بزرگ میرداماد، انتهای پاساژ، نیم‌طبقه، واحد ۸ و ۹.

رستوران سالی

یکی دیگر از بهترین رستوران های میرداماد رستوران سالی است. این رستوران ایتالیایی در ابتدای بلوار میرداماد قرار گرفته است و بسیاری از افراد آن را رستوران همیشگی خود انتخاب کرده‌اند.

در منوی پرطرفدارهای رستوران سالی شما می‌توانید پاستا چیکن پنه با سس آلفردو، سالاد سزار و پیتزا میت لاورز را با خیال راحت انتخاب کنید؛ همچنین دست‌تان برای انتخاب انواع پیتزا،‌ پاستا و سالاد باز است.

آدرس رستوران سالی: ابتدای بلوار میرداماد، جنب موزه‌ی دفینه، پلاک ۴۵۸.

رستوران بن‌جو

برای صرف یک غذای ایتالیایی دلچسب در کنار دوستان و خانواده شما همچنان می‌توانید به یکی دیگر از بهترین رستوران های میرداماد سر بزنید. بن‌جو یکی از رستوران‌های ایتالیایی خوب میرداماد است. این رستوران منوی بسیار متنوعی دارد و بد نیست به پرطرفدارهای آن نگاه کنید.

در منوی پرطرفدارهای رستوران ایتالیایی بن‌جو شما می‌توانید پاستا املینانو (مرغ)، ساندویچ بیف استیک تنوری، پیتزا بن‌جو و سالاد سزار مرغ را انتخاب کنید.

آدرس رستوران بن‌جو: میرداماد، ضلع جنوب‌غربی میدان محسنی (مادر)، ابتدای میرداماد، پلاک ۸۰.

رستوران باروژ

یکی دیگر از بهترین رستوران های میرداماد نامی بسیار آشنا دارد. باروژ از بهترین فست‌فودهای تهران است و یکی از شعبه‌های بسیار خوب آن در بلوار میرداماد قرار گرفته است.

باروژ را اغلب با پیتزاهایش می‌شناسند و در منوی پرطرفدارهای شعبه‌ی میرداماد آن هم می‌توانید پیتزا پپرونی، پیتزا نوستالژی، پیتزا گریل استیک، پیتزا باربکیو چیکن، چیکن استریپس، پیتزا باروژ، کلنل کریسپی برگر و البته سالاد سزار را انتخاب کنید.

آدرس رستوران باروژ میرداماد: بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان مهرورز، نبش شریفی.

مطلب بعدی را بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا