معرفی رستوران

رستوران شکوه دریا گرگان

رستوران شکوه دریا یکی از بهترین رستوران‌های شهر برای امتحان کردن عطر و طعم بی‌نظیر غذای خانگی است. نظر مستر تیستر را در مورد این رستوران بخوانید:

«این رستوران وسط پارک شهر بود و در جوار موزه گرگان قرار داشت. رفتیم داخل رستوران. دیزاین‌اش خیلی ساده بود و بوی ماهی کل رستوران رو برداشته بود. به نظرم باید رو تهویه رستوران یه مقدار کار کنن تا بهتر بشه. یه یخچال هم بود که پر از سبزیجات سرخ شده بود. انار دون شده، سبزی پلو، بادمجون کبابی، خوراک میگو، باقالی قاتق و… همه به سبک با سلیقه‌ای تو یخچال چیده شده بود.

آشپزها هم همه خانم بودن و کاملا حس خونه بهت دست می‌داد. نوشیدنی آب، کوکا، دوغ و ایستک آوردن و سر میز چیدن. استارتر هم سالاد فصل و ماست کم‌چرب آوردن. تو منو، غذای روزانه هم داشتن که شنبه‌ها فسنجون، یه شنبه سبزی پلو با گوشت، دوشنبه‌ها خوراک گردن با پلو سفید، سه شنبه ساک که یه نوع آشه که توش اسفناج، نخود و گوشت داره و یکی از قدیمی‌ترین غذاهای گرگانه با مرغ پلو گرگانی داده می‌شد.

چهارشنبه چلو خورشت آلو با مرغ و قرمه‌سبزی و پنج شنبه هم چلو کباب کوبیده، جوجه کباب و اکبر جوجه داشتن. اگر گرگان بودم، هر روز اینجا بودم چون واقعا ارزون و باکیفیت بود غذاشون. برامون ماهی سفید، کپور و قزل آوردن.

باقالی قاتوق هم که معرکه بود و با ماهی خیلی خوشمزه می‌شد. زرشک پلو با مرغ هم بی‌نظیر بود و واقعا چسبید. ماهی با نارنج بی‌نظیر بود و نوع طبخش عالی بود. سبزی پلو که بوی عطر سبزی و سیر می‌داد و هر قاشق رو که می‌زدم عشق می کردم. قیمت‌ها هم خیلی کم بود.»

آدرس رستوران شکوه دریا گرگان

آدرس: میدان وحدت (شهرداری)، پاسداران، پارک شهر

رستوران شکوه دریا گرگان
مطلب بعدی را بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا