سفر و گردشگری

رستوران های وسوسه برانگیز؟

اگر می خواهید به نظاره بناهایی به سبک ویکتوریا و گرجستانی بنشینید، گمان نکنید که تنها در کشور گرجستان می توانید آن ها را ببینید. شهر چارلستون واقع در آمریکا نیز شما را برای مشاهده این بناهای کلاسیک فرا می خواند. شما می توانید همزمان که پشت میز یکی از رستوران های دلخواهتان نشسته اید و غذای با طبع و مورد علاقه تان را میل می کنید، از پشت پنجره به ساختمان های کلاسیک این شهر خیره شوید. گویا یه یکباره به قرن ۱۸ میلادی پرتاب شده اید و دیگر نمی توانید جایی به غیر از اینجا این لذت ناب را تجربه کنید.

غذاهای هیجان انگیز

رستوران Fleet Landing

این رستوران در یک ساختمان نیروی دریایی که در حال حاضر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، جای دارد و به عرضه تازه ترین غذاهای دریایی در چارلستون می‌ پردازد. در Fleet Landing ، کیک خرچنگ کارولینا با سس فلفل قرمز، پیاز سرخ شده، میگو برشته و بلغور پنیر سرو می‌شود. همچنین نمایشگاه رایگان دلفین‌ها در سراسر خط ساحلی نیز از دیگر جذابیت ‌های این رستوران است. برای استفاده از این رستوران باید برنامه‌ریزی‌های قبلی انجام شود، چرا که این رستوران نیاز به رزرو دارد.

درجه رستوران: متوسط

دلیل شهرت: چشم ‌انداز فرو رفتگی در آب

رستوران Ted’s Butcherblock

این رستوران برای کسانی که دریا زده شده‌اند، پیشنهادات غذایی خوبی دارد. در Ted’s Butcherblock، ساندویچ ‌های سبک ایتالیایی –غذا های سبک یونانی، سبزیجات کبابی، مارتادلا و کالباس نیواورلئان- در کنار غذاهای دلچسبی مانند گوشت دودی و گوشت گاو طبیعی و محلی سرو می‌شود. البته این رستوران به دلیل برخی توانایی‌هایش نیز مورد توجه است، مثلاً؛ بدون توجه به شرایط کشور کار خودش را انجام می‌دهد و به ارائه غذا به مشتریانش اقدام می‌کند.

درجه رستوران: متوسط

دلیل شهرت: گوشت‌های خنک

رستوران Cru Café

روزنامه USA Today، این رستوران را در میان ده رستوران برتر چارلستون آورده است Cru Café، روزانه پذیرای جمعیت زیادی است و یک چالش برای دیگر رستوران‌ ها در این شهر به شمار می‌رود. گوجه ‌های کال سرخ و ترد شده این رستوران از دلایل جذابیت آن است، همچنین اره ماهی بریانی که با کدو سرو می‌شود نیز چیزی است که قبلاً در هیچ رستورانی دیده نشده بود، تا اینکه این رستوران در سال ۲۰۰۲ آن را طبخ کرد. در این رستوران انواع سوپ و سالاد سرو می‌شود، ساختمان آن به سبک معماری قرن شهر چارلستون ساخته شده است و در محوطه باز آن می‌توان به صرف غذا پرداخت.

درجه رستوران: متوسط

دلیل شهرت: ساختمان تراس‌دار بازسازی شده

رستوران Early Bird Diner

این رستوران یک جزء اصلی از شبکه غذایی جاده‌ای چارلستون است و در آن وعده‌ های غذایی صبحانه، ناهار و شام عرضه می‌گردد. همچنین Early Bird Diner  از جمله رستوران ‌هایی است که قدمت زیادی دارد. به راستی که مقاومت در برابر وسوسه خوردن مرغ ‌‌ها و وافل‌ هایی که در این رستوران عرضه می‌گردد، سخت است. مرغ سوخاری که با گردو پوشانده شده است و دارچین بر روی آن ریخته شده و وافل‌ ها با شیره شیرین و مخصوصی سرو می‌شوند. دیوارهای این رستوران با نمونه کارهایی از هنرمندان آمریکا جنوبی مزین شده است. در روزهای آخر هفته ساعات کار رستوران تا ۴ صبح است.

درجه رستوران: متوسط

دلیل شهرت: سس های خوشمزه و متنوع

مطلب بعدی را بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا