نوشیدنی سرد

طرز تهیه نوشیدنی ساسی

حتما شنیده اید که برای آبرسانی بدن، روزانه به هشت لیوان آب نیاز دارید. نوشیدن آب و حتی خوردن مواد غذایی آبدار مانند هندوانه یا سبزیجات و میوه های دیگر فواید بی شماری برای سلامتی از جمله از بین بردن خستگی دارد. اما شاید مهمترین فایده آبرسانی بدن برای تناسب اندام این باشدکه تعادل مایعات بدن حفظ شده و از احتباس آب جلوگیری می شود. همچنین از یبوست که همراه با نفخ است نیز پیشگیری می کند.

نوشیدنی ساسی

<h2> راه حل آب کردن شکم</h2>
<p>

سینتیا ساس (Cynthia Sass) مشاور تغذیه و روزنامه‌نگار آمریکایی است

که این نوشیدنی را به اصطلاح طراحی کرده است. زنان پس از زایمان چندین کیلو اضافه وزن می‌آورند و همین مسئله ذهن سیتیا را به خود مشغول کرد تا بتواند «ابزاری» قدرتمند بسازد و این مشکل را حل کند.

نوشیدنی سینتیا ساس شیوه‌ای طبیعی برای چربی سوزی است

و جواب خود را هم پس داده است. با این نوشیدنی تنها در عرض یک ماه می‌توانید حدود پنج کیلوگرم (10 تا 12 پوند) وزن خود را کم کنید و به هیچ کار دیگری هم نیاز ندارید. بدن شما با کمک این نوشیدنی در بهترین حالت خود باقی می‌ماند.

مقدار هشت لیوان آب، فقط یک راهنما است و نیاز هر فرد به مایعات، بر اساس سطح فعالیت و بدن او متفاوت است. اما هشت لیوان برای شروع مناسب است. همه ی مایعات (و مواد غذایی آبدار) میزان آب دریافتی بدن را تشکیل می دهند.

نوشیدنی “ساسی” نسبت به آب طعم مطلوب تری دارد و به تناسب اندام و رژیم غذایی شما کمک زیادی می کند. اما مواد تشکیل دهنده آن فقط برای تغییر طعم و دلپذیر کردن آن به نوشیدنی اضافه نمی شوند: برای مثال، زنجبیل دستگاه گوارش را تسکین می دهد.

نوشیدنی ساسی

<h2> راه حل آب کردن شکم</h2>
<p>

طرز تهیه نوشیدنی ساسی

همه ی مواد را در یک پارچ بزرگ بریزید و بگذارید یک شب بماند تا طعم و عطر مواد با هم ترکیب شود.

حواستان باشد که نوشیدنی ساسی قبل از مصرف باید هشت تا 10 ساعت در یخچال نگهداری شود.

هر روز یک پارچ از این نوشیدنی را بنوشید تا چربی های شکم شما به سرعت آب شوند.
عصر بهترین زمان آماده کردن این نوشیدنی است، زیرا می توانید آن را در یخچال بگذارید و صبح روز بعد آن را مصرف کنید. حتی می توانید روز خود را با این نوشیدنی شروع کنید و در طول روز نیز آن را بنوشید تا تمام شود. با این نوشیدنی نیازی نیست که از مقدار غذای خود کم کنید.

موارد منع مصرف خاصی برای نوشیدنی ساسی ذکر نشده است. البته سینتیا ساس این نوشیدنی را به برخی افراد توصیه نمی‌کند: زنان باردار، مادران شیرده، افراد دچار ورم معده و یا زخم معده. در ضمن اگر نسبت به هر یک از مواد این نوشیدنی حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می‌خواهید نتایج بهتری بگیرید می‌توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. نوشیدنی ساسی از این طریق بیشتر موجب کاهش وزن می‌شود. ضمنا فعالیت‌های جسمانی ماهیچه‌های شما را سفت‌تر کرده و برای پوستتان نیز مطلوب‌تر است.

نوشیدنی ساسی

<h2> راه حل آب کردن شکم</h2>
<p>

نکات تهیه نوشیدنی ساسی

برای جلوگیری از تلخ شدن نوشیدنی در فصل سرد سال (بخاطر متفاوت بودن نوع لیموترش) پوست لیموترش گرفته شود.

مطلب بعدی را بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا