غذاهای خارجی

 طرز تهیه پانوکاتا و پیتزا فلفلی

مواد لازم:

طرز تهیه:

فررا تا درجه بالا روشن کنید.فلفل دلمه ای ها را به صورت مستقیم درون فر بگذارید.بگذارید پوست فلفل سیاه شود سپس از درون فر خارج کنید و آنها را درون کاسه بگذارید و روی آن را پلاستیک پوشانده و در گوشه ای بگذارید.

بیکن و رزماری را درون یک ماهی تابه متوسط ریخته بپزید و به طور مرتب هم بزنید تا زمانی که بیکن ها به رنگ قهو ه ای در آید.از ماهی تابه آن را خارج کرده و بر روی دستمال آشپزخانه انداخته تا روغن آن به خوبی گرفته شود.

ماهی تابه را به روی حرارت برگردانده و پیاز را به آن اضافه کنید هم بزنید تا به خوبی کاراملی شود.آن را هم بزنید تا به ته ماهی تابه نچسبد تا زمانی که به رنگ قهوه ای در آمد.فر را تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد روشن کنید.

فلفل ها را اگر خنک شده بودند پوستشان را کنده و تخم آن ها را تخلیه کنید.سپس فلفل را با پیاز کاراملی مخلوط کرده و با نمک و فلفل به آن ادویه زده و آن را کنار بگذارید.خمیر پیتزا را رول کرده و بر روی کاغذ پخت بگذارید روی آن را روغن زیتون و نمک ریخته.

½ از پنیر را بر روی خمیر ریخته سپس مخلوط فلفل و پیاز را بر روی خمیر اضافه کرده و بیکن را برروی آنها بریزید.و در نهایت باقی مانده پنیر را اضافه کنید.به مدت ۴۵ دقیقه تا ۵۰ دقیقه بگذارید پخته شود تا روی آن به رنگ قهوه ای در آید.

0/5 (0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا